Топ теги:
Попередження

Актуальний дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин від Український ветеранський фонд. Користуйтеся самі і поширюйте серед друзів та знайомих.

10 Грудня 10:16

На платформі е-Ветеран можна подати заяву до фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Подати заяву на отримання заходів з підтримки можуть: ветерани війни; демобілізовані особи; члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; члени сім’ї загиблого (померлого) Захисника і загиблої (померлої) Захисниці України; постраждалі учасники Революції Гідності, члени їхньої сім’ї; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени сімʼї осіб, які зникли безвісти за особливих обставин під час проходження військової служби (в тому числі члени сімей полонених). Після подачі заяви фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб звʼяжеться із заявником та забезпечить інформаційний супровід і підтримку, проконсультує щодо отримання статусів, пільг, послуг, проходження реабілітації, працевлаштування, започаткування власної справи тощо. Подати заяву: https://cutt.ly/VeX4ub7d.

Український ветеранський фонд запрошує на вебінар “Одноразова грошова допомога для сімей загиблих Захисників та Захисниць – види і порядок виплат”. Онлайн-зустріч відбудеться у середу, 11 грудня, о 16 годині. Експертка Українського ветеранського фонду, юристка Ірина Давидюк детально розкаже про порядок отримання одноразової грошової допомоги (ОГД) сім’ями загиблих військових та інших осіб, які загинули під час виконання службових обов’язків або померли внаслідок поранень, отриманих під час захисту України. Щоб зареєструватися — заповнть форму за посиланням: https://forms.gle/gsof9gxWxbHpmx2c7. Посилання для приєднання учасники вебінару отримають на вказану під час реєстрації електронну адресу. Проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Міністерство освіти і науки України презентувало платформу «Освіта для ветеранів», яку було розроблено за підтримки програми Skills4Recovery. Платформа пропонує каталог програм формального й неформального навчання з чіткою інформацією про доступність закладу освіти, умови вступу, можливості фінансування тощо, прогнози про найбільш запитувані професії до 2027 року, інклюзивний інтерфейс для зручного користування, зокрема з адаптацією платформи для осіб з порушенням зору. Перейти на платформу: https://osvitaveteraniv.gov.ua/.

Український ветеранський фонд запрошує у терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни. Це онлайн-зустрічі для людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну. Координують зустрічі кваліфіковані психологи. Групова робота — це 10 зустрічей сталою групою (10–14 осіб) раз на тиждень — у четвер, о 19:00. Тривалість зустрічі – 1,5–2 години. Відбір учасників групи здійснюватимуть психологи за результатами індивідуальних консультацій. Зареєструватися на консультацію можна за посиланням: https://forms.gle/JzSkk92JzDeDugJs6. Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

У складних ситуаціях звертайтеся на Гарячу лінію кризової підтримки для ветеранів і їхніх родин. Якщо ж потрібна юридична допомога — проконсультуйтеся з юристами Українського ветеранського фонду. Для зручності користування ми створили окрему платформу, за допомогою якої можна сконтактувати з нашими психологами та юристами. На платформі ви знайдете номер телефону цілодобової та безкоштовної Гарячої лінії кризової підтримки, а також інформацію щодо груп підтримки; форму зворотного звʼязку для отримання безоплатних юридичних консультацій — залишайте нам свої питання і наші юристи звʼяжуться з вами та допоможуть. Посилання на платформу: https://hotline.veteranfund.com.ua/. Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Український ветеранський фонд запрошує до перегляду нового випуску подкасту “Свій простір”. Гостею програми стала Ярослава Кравченко — українська телеведуча, кураторка волонтерського проєкту «Всі по 10» та директорка “Дикого Театру”. У “Своєму Просторі” Ярослава ділиться думками щодо волонтерства, ставлення до чоловіків військових і цивільних та розповідає про власну службу. Подивитися випуск: https://youtu.be/PNzUGtkS6fI?si=DmM9Y0FOZVI73ZmJ.

Чат-бот Гаряча лінія