Психологічна допомога під рукою

11 Жовтня 8:19

В рамках Всесвітнього дня психічного здоров’я фахівці Благодійного фонду «Рокада», з яким  активно співпрацює Коростенська міська громада, провели тренінг для спеціалістів Управління праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Коростенської міської ради на тему: Психологічна допомога під рукою. Метою тренінгу було надати учасникам знань і інструментів, які допоможуть ефективно справлятися зі стресом, покращувати емоційне благополуччя та підтримувати себе і інших у складних ситуаціях.

Саме психічне (менталне) здоров’я  – це стан психічного благополуччя, яке дозволяє людям справлятися з життєвими стресами, реалізовувати свої здібності, навчатися й працювати, а також змога робити ефективний внесок у життя суспільства.

Проєкт реалізується за підтримки  UNHCR Ukraine – Агентство ООН в справах біженців в Україні.