Денис Стаховський з Коростенської громади здобув золоті нагороди на Відкритому чемпіонаті України та міжнародному чемпіонаті “Ukrainian Grand Prix”.

9 Жовтня 14:15
6 жовтня в Києві у було проведено змаганнях Відкритого чемпіонату України з бодібілдингу та фітнесу, а також міжнародний чемпіонат “Ukrainian Grand Prix”. Спортсмен з Коростенської міської громади Денис Стаховський продемонстрував вражаючі результати. У ваговій категорії бодібілдинг до 90 кг Денис виборов дві золоті нагороди, підтвердивши свій статус одного з найсильніших атлетів у цій категорії.
Крім того, у абсолютній категорії, де змагалися атлети Pro рівня, Денис також показав чудову форму та здобув бронзову нагороду. Його успіхи стали результатом багаторічної праці, наполегливих тренувань та відданості спорту.
Цей виступ підкреслює зростаючу популярність бодібілдингу в Україні та ставить Дениса Стаховського в ряди найкращих атлетів країни. Сподіваємось на нові досягнення та перемоги в майбутньому!