#«Піклуємось про кожного жителя Коростенської міської громади, хто потребує уваги та допомоги»

7 Жовтня 15:00

Працівники УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради продовжують знайомити  з послугою   до системи відеозв`язку з перекладачем жестової мови «Сервіс УТОГ – 24/7». З цією метою, з робочим візитом  до КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської  обласної ради (Коростенська підстанція екстреної швидкої допомоги) завітали начальник відділу  соціального обслуговування осіб з інвалідністю і інших категорій населення та з питань надання соціальних послуг УПСЗН Олена Литвинчук та головний спеціаліст відділу Світлана Ничипорук. Завідувач підстанції Ірина Садова та старший фельдшер  Микола Андрієвич протестували застосунок та зазначили, що це значно допоможе у спілкуванні з людьми, які користуються жестовою мовою та обов’язково розповсюдять отриману інформацію серед колег.

Для в ходу в за стосунок потрібно сканувати QR-код.

Щоб отримати більше інформації заходьте за посиланням: