Здобули творчі перемоги

1 Жовтня 16:00

Осінь розпочалась з творчих перемог колективу Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Г.Шевченка.

Традиційно, саме 23 серпня ми вітали усіх українців із Днем державного прапора. Того ж дня оголосили результати Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів Національного фестивалю “Код Нації” до 33-ї річниці Незалежності України, в якому брали участь і митці нашої громади.

У номінації музичного мистецтва, співочий жанр, Тетяна Шпакович отримала диплом переможця за ІІ місце на відеороботу «Синочку, синку…». В номінації музичного мистецтва, співочий жанр, колектив Палацу культури отримав диплом лауреата на відеороботу «СИЛА РОДУ». У номінації хореографічного мистецтва, сучасна хореографія,  танцювальний колектив «БРАВО» під керівництвом Ірини Чілікіної був відзначений дипломом лауреата за відеороботу «КОЗАКИ ЙДУТЬ». У номінації відеоробіт, декламування віршів, Степанчук Андрій був нагороджений  дипломом лауреата за відеороботу «Танцюй, моя пташко…». Відзнаку «ГРАН-ПРІ» присвоєно у номінації відеоробіт, декламування віршів Шпакович Тетяні за відеороботу «Вишиванка на тіло…»

Тримаємо стрій, не втрачаємо оптимізму та творчого запалу!