Центр дитячої та юнацької творчості відзначив 10 річницю

27 Вересня 16:53

26 вересня на стадіоні Спартак відбувся захід з нагоди 10 річниці роботи центру.

На заході було безліч розваг як для дітей, так і для дорослих, на різних локаціях працювали food-court від найкращих ресторанів міста, активні розваги для дітей, серед яких були катання на картингах та квадроциклах, дитяча зона, заняття з йоги та самооборони. На офіційній частині заходу свої чудові виступи подарували вихованці та працівники Центру дитячої та юнацької творчості, разом з дітьми заспівали викладачі вокального гуртка, а незабутній бальний танець представили маленькі танцюристи. Також нагородами були відзначені учні та працівники Центру. В кінці заходу розіграли сертифікати від спонсорів заходу, а кошти, які були забрані від продажу будуть передані на лікування онкохворих дітей. Центр дитячої та юнацької творчості не лише виховує та розвиває дітей,  а і робить благородну справу, допомагаючи іншим. Бажаємо успіхів!