Зустріч молоді Коростеня з USAID: Розвиток молодіжних рад

25 Вересня 14:05

23-24 вересня в нашому місті відбулася важлива зустріч між представниками проекту USAID “Говерла” та активною молоддю. Цей захід проходив в рамках проекту «Молодіжні ради», який охоплює Львівську, Житомирську та Полтавську області.

Учасники мали можливість ознайомитися з кількома важливими питаннями:

• Що таке молодіжні ради насправді?
  • Як вони працюють в Україні?
  • Який міжнародний досвід існує?

На сьогодні в Україні функціонує близько 450 молодіжних рад, і за останній рік було створено 120 нових рад, незважаючи на численні виклики.

Що таке молодіжна рада?

Молодіжна рада є консультативно-дорадчим органом, який формує та реалізує молодіжну політику на місцевому рівні. Основні завдання рад включають:

• Надання молоді можливості висловлювати свої думки та ідеї з важливих питань для громади.
  • Формування навичок громадської активності, лідерства та відповідальності у молоді.
  • Надання рекомендацій органам місцевого самоврядування з питань молодіжної політики.
  • Сприяння розробці та реалізації програм, що відповідають потребам та інтересам молоді.
  • Організація заходів для виконання завдань молодіжної ради.

Усі учасники були приємно вражені ефективністю двох днів тренінгів. Багато з них зазначили, що отримали цінну інформацію та новий досвід у різних форматах. Велика кількість слів подяки свідчила про те, наскільки важливим був цей захід для молоді.

Молодь з нетерпінням чекає наступних зустрічей та нових знань, які ментори привезуть з собою, щоб продовжити активну роботу в своїх громадах.