Працівниками культури зібрано донати для Захисників України

18 Вересня 11:57

46 000 тисяч гривень було зібрано для підтримки Збройних Сил України під час проведення колективами міського Коростенського міського Палацу  культури ім.Т.Г.Шевченка, будинків культури та клубів, Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького на локації “Майдан дерунярських традицій” під час благодійної акції “Деруни-Донати-Дрони” в межах ХV Міжнародного Фестивалю дерунів 13 вересня 2024 року.

За спільним погодженням частково ця сума буде спрямована на потреби Захисникам України, які являються чоловіками та синами клубних працівників громади і нині боронять українську державність від збройної агресії російської федерації, а частково для надання допомоги нашим воїнам за участю представників ГО “Волонтери Фортуни”.

Висловлюємо щиру вдячність всім за донати і вагому взаємопідтримку задля наближення Перемоги України!