Львів приймає фахівців соціальної сфери з міста Коростень

12 Вересня 16:26

Начальник УПСЗН Ігор Єсін та директор комунальної установи «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Джерело Надії»» Тетяна Новицька 12 вереня взяли  участь в тренінгу «Асистивні технології в контексті наданння соціальних послуг». Учасники заходу ознайомились з питаннями пріоритетних та базових соціальних послуг, які мають бути розвинені в територіальній громаді, відповідно до потреб дітей з інвалідністю та дітей, яким не встановлено інвалідність, але які мають тяжкі захворювання, розлади, травми та стани, також ознайомились з нормативною базою та змістом послуг і  досвідом надання соціальних послуг в місті Львів. Представники Коростенської громади презентували власний досвід роботи з надання комплексних соціальних послуг дітям, які потребують інклюзивної освіти та догляду.

Захід проводився під егідою UNICEF та Центру соціальних послуг «Джерело».