Регіональний представник Коростенської громади Надія Прокофієва взяла участь у робочій зустрічі з першою леді України Оленою Зеленською

2 Вересня 14:39
Регіональний представник Коростенської громади Надія Прокофієва разом з командами, які впроваджують Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» у 122 територіальних громадах 20 областей країни громадах, взяла участь у робочій зустрічі з першою леді України Оленою Зеленською.
Серед учасників – управлінці з медичної та соціальної сфер, психологи та психотерапевти, керівники проєктів неурядового сектору, вчителі, лікарі.
Олена Зеленська відзначила успішне запозичення найкращих закордонних практик із надання підтримки в питаннях ментального здоров’я, але водночас – також унікальність української ситуації.
Нагадаємо, що Коростенська громада зовсім недавно доєдналась до активного впровадження програми #тияк, яка безперечно важлива для всіх мешканців громади.