На центральній площі міста вшанували пам’ять полеглих захисників України

29 Серпня 15:19

На центральній площі міста вшанували пам’ять полеглих захисників України. 29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України. Саме в цей день на центральній площі міста вшанували пам’ять полеглих захисників України. Цей пам’ятний день був встановлений указом президента України 23 серпня 2019 року. Дата обрана невипадково — вона приурочена до трагічних подій Іловайської операції 2014 року, коли українська армія зазнала значних втрат. В цей день в під час Іловайської операції українські війська вийшли з оточення ворога. Їхній шлях пролягав через соняшникові поля. Тому традиційним символом пам’ятного дня 29 серпня став соняшник.

На заході були присутні: міський голова Володимир Москаленко, секретар міської ради Олександр Олексійчук, начальник Коростенської РВА Олег Рябой, заступниця міського голови Наталія Чижевська, представники місцевого самоврядування та громадських організацій. Всі присутні вшанували пам’ять наших захисників хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу Захисникам України.

Пам’ятаємо і будемо пам’ятати.