Тренінг для ветеранських та проветеранських ОГС

27 Серпня 15:22

Війна змінила наше суспільство, і ми мусимо працювати в нових реаліях.

Ветеранські простори – це платформи для діалогу між ветеранами та суспільством. Саме там формується нове розуміння патріотизму, героїзму та громадянської відповідальності.

Нам усім потрібно змінюватися, щоб створити суспільство, в якому кожен ветеран почувається потрібним і шанованим.

Сьогодні представники УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради- Ігор ЄСІН та Людмила ГУРКІВСЬКА прийняли участь в тренінгу щодо співпраці органів державної влади та громадськості «Державна влада, місцеве самоврядування та ветеранські організації – точки перетину та можливості співпраці».

Дякуємо нашим надійним медіапартнерам ІСАР «Єднання» за ґрунтовний матеріал про завдання і можливості нової ветеранської політики та співпраці з громадськими організаціями.