Жіноча Рада міста організувала благодійний захід для діток Героїв

26 Серпня 11:49

До Дня Незалежності України за підтримки міського голови  Володимира Москаленка  Жіноча Рада міста організувала благодійний захід для діток захисників України, батьки яких загинули під час війни.

23 серпня група з 50 юних глядачів відвідали кінотеатр «Прем`єра» де переглянули цікавий американський анімаційний комедійний фільм «Нікчемний Я 4» від компанії Illumination і Universal Pictures.

Діти з цікавістю та уважністю переглянули фільм, періодично  в залі дзвенів веселий сміх та море емоцій.

По завершенню зустрічі голова Коростенської Жіночої Ради привітала всіх зі святом та побажала мирного неба, міцного здоров’я, діткам успіхів в навчанні, щастя та здійснення їхніх мрій.

Жіноча Рада міста, висловлює слова вдячності за надання неодноразової благодійної допомоги директору ФОП кінотеатру «Прем’єра» Малюку Ігорю Володимировичу та адміністрації кінотеатру.

Спасибі ВАМ, що завжди гостинно зустрічаєте маленьких коростенців!

Голова  Жіночої  Ради           Світлана  ЗАГОРУЙКО.