Пам’ятаємо, шануємо заради Перемоги

26 Серпня 9:31

На жаль, війна триває. Щодня українські сім’ї втрачають найрідніших. І цей біль залишиться з нами назавжди. В День державного прапора було відзначено 54 сім’ї  загиблих військовослужбовців України, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації та під час війни, починаючи з 2014 року.

Відзнаки Коростенської міської територіальної громади “За МУЖНІСТЬ та ВІДВАГУ”, було вручено родинам Героїв, які загинули в 2014-2022 роках. За станом здоров’я не всі близькі змогли прийти на урочистості. Тому, заступник міського голови Олександр Синицький та начальник управління праці та соціального захисту виконавчого комітету КМР  Ігор Єсін вручили відзнаки матерям Захисників, відвідавши їх вдома. Велика шана сім’ям,  які виховали справжніх Патріотів.  Пам’ятаємо, шануємо заради Перемоги

Слава Україні! Героям слава!