Коростенська ГО “Жіноча рада” вітає з Днем Незалежності України

24 Серпня 8:42

Шановна коростенська громадо!

Прийміть щирі вітання від Жіночої Ради міста до Дня Незалежності України!

Сьогодні Україна відзначає День Незалежності в умовах повномасштабної війни.

За цей час весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми – українці.

Ми віримо, що витримаємо удар ворога і зможемо здійснити мрію сотень поколінь про повну та вічну незалежність.

Віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу!

Наш святий обов’язок – шанувати українських воїнів – живих та полеглих, пам`ятати всіх тих, хто боровся і бореться за наше право визначати свою долю.

Ми пишаємося Україною – землею великих традицій, талановитих людей, непереборного духу. У цей святковий день ми завжди об`єднаємось як нація, незалежно від віро сподівань, національностей чи політичних переконань.

Саме ця єдність робить нас сильнішими та дозволяє відчувати себе частиною великої української родини, долати разом труднощі, чинити опір зовнішньому агресору.

Нехай наша батьківщина цвіте і розвивається.

Нехай вічно майорить над усіма нами великий стяг свободи, який захищають наші війська й наші серця.

Злагоди! Миру!

Зі святом Незалежності, Україно!

З повагою голова Жіночої Ради Світлана ЗАГОРУЙКО.