Допомога Української Православної Церкви

21 Серпня 15:05

20 серпня по  благословенню  Віссаріона Овруцького  і  Коростенського, настоятелька Овруцького  Свято – Василіївського жіночого монастиря – ігуменя Євфалія разом з головою Жіночої Ради Світланою Загоруйко відвідали підопічних в «Будинку Сестринського Догляду». В ході відвідин зайшли в кожну палату, поспілкувалися з людьми, які так потребують духовної та моральної підтримки, милосердя та любові.

Життя  є дуже непросте, але завжди людина повинна отримувати допомогу.

Приділяти увагу, турботу – це важливо, адже виявляючи своє доброзичливе ставлення, спілкування та підтримку до немічних людей,  прояв гуманності суспільства, а їм це дуже важливо, просто необхідне.

У  відділенні перебуває 30 підопічних, які мають підтримку, необхідний догляд від медичного персоналу.

По завершенню зустрічі ігуменя Євфалія, подякувала та висловила  слова підтримки  медичним працівникам закладу, за нелегку, але таку необхідну працю. Побажала  усім миру, здоров’я, душевного тепла та передала необхідну благодійну допомогу в якості продуктів харчування, зібраних сестрами та прихожанами Овруцького  Свято – Василіївського жіночого монастиря.

Голова Жіночої Ради            Світлана  ЗАГОРУЙКО.