Конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей служби у справах дітей виконавчого комітету Коростенської міської ради

15 Серпня 14:00

Основні вимоги до претендентів на посаду: вища освіта, рівня магістра (спеціаліста), вільне володіння українською мовою, громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 9-60-24.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 13 вересня 2024 року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого

звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Завдання та обов’язки :

Завідувач сектору  опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей   служби:

Забезпечує додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення.

Відповідає за створення банку даних про дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Є користувачем ЄІАС „Діти”. Поповнює Єдиний банк даних  інформацією про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, потенційних опікунів (піклувальників), усиновителів.

Розробляє та подає на розгляд Комісії з питань захисту прав дитини індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Оформляє документи на влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування, сприяє усиновленню.

Має бути присутнім в інтернатному закладі при встановленні контакту кандидатами в усиновлювачі з дитиною, яка відповідно до правових підстав може бути усиновленою.

Здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, усиновителів.

Проводить обстеження умов проживання дитини та складає опис її майна, а також здійснює  обстеження житлово-побутових умов потенційного опікуна, піклувальника.

Проводить перевірку умов проживання і виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників за окремо складеним графіком, але не рідше ніж раз на рік, крім першої перевірки, яка проводиться через три місяці після встановлення опіки та піклування.

Бере участь у процесі вибуття дітей із закладів для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та закладів соціального захисту для дітей у сім’ї усиновлювачів, опікунів, піклувальників.

Розглядає в установленому порядку звернення громадян.

Готує та подає в установленому порядку статистичну звітність.

Проводить  інформаційно – роз’яснювальну роботу з питань, що належать до компетенції служби, через засоби масової інформації.

Готує проєкти рішень виконавчого комітету Коростенської міської ради,    які стосуються питань  опіки та піклування, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Бере участь у підготовці  та роботі координаційної ради у справах дітей.

Зобов’язаний дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку, виконувати доручення заступника міського голови, начальника служби.

Згідно закону України ,,Про доступ до публічної інформації’’ надає інформацію в межах своїх посадових обов’язків.

Кадрова служба.

Кадрова служба.