До уваги ВПО – батьків першокласників 2024 року

14 Серпня 8:12

До уваги внутрішньо переміщених осіб, батьків, діти яких ідуть в перший клас ліцеїв Коростенської міської територіальної громади.

Житомирська область бере участь в проєкті «Портфель для первачка» від Благодійного фонду BGV у співпраці з #WeAreAllUkrainians.  Проєкт має на меті забезпечити 1200 дітей з дев’яти областей України з-поміж ВПО із соціально вразливих категорій, що йдуть до першого класу, портфелями із усім необхідним шкільним приладдям.

Для участі просимо зареєструватись за номером телефону +380 (50) 967 95

Зверніть увагу. Отримати допомогу зможуть діти з-поміж ВПО що цьогоріч йдуть до 1-го класу, зокрема діти з особливими освітніми потребами і з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та щодо яких здійснюється соціальний супровід: діти з інвалідністю; із багатодітних родин;  із малозабезпечених сімей; діти-сироти; діти, позбавлені батьківської опіки.