Відбулася презентація проєкту ,,Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях”

30 Липня 16:02

30 липня в Коростені координатором в Житомирській області Владиславом Барановським презентовано проєкт ,,Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях’’. На заході були присутні: заступник міського голови Наталія Чижевська, представники громадських організацій, які працюють з молоддю, молодіжні працівники та молодіжні активісти.
Завдання проєкту:
– підтримка створення активної та ефективної Молодіжної ради;
– покращення практичних знань і навичок членів Молодіжної ради для забезпечення їх ефективної та впливової участі в місцевих справах і процесах ухвалення рішень.
Загальна тривалість – 12 місяців.
Цей захід було проведено Фондом розвитку громадських організацій ,,Західно-український ресурсний центр’’ в рамках проєкту ,,Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях’’, та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID ,,ГОВЕРЛА’’. Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.