#ДеньМедичногоПрацівника

25 Липня 17:51

З нагоди Дня медичного працівника 25 липня працівників КНП «Коростенська міська лікарня» Коростенської міської ради урочисто привітали з професійним святом. З вітальним словом виступили: міський голова Володимир Москаленко, генеральний директор КНП «Коростенська міська лікарня» Ковердун Сергій, голова правління ГО «Асоціація «Рада керівників» Руслан Дідківський. Також на заході були присутні профільні заступники міського голови та керівники комунальних підприємств Коростеня.  Присутні вшанували пам’ять воїнів-героїв, загиблих захищаючи Україну. Колектив Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка подарував незабутній виступ присутнім. Медичним працівникам було вручено премії, грамоти та відзнаки за сумлінну працю, за високий професіоналізм, вірність і відданість справі й громаді та з нагоди Дня медичного працівника.