Фінансування проєктів СЕС від УКРГАЗБАНК

19 Липня 9:51
Програми Укргазбанку, які допоможуть бізнесу подолати дефіцит електроенергії, спричинений ворожими обстрілами 🙏
🟢 За держпрограмою «5-7-9%» корпоративні та МСБ клієнти банку можуть отримати кредитні кошти на:
✔️ на будівництво та улаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок;
✔️ а також на придбання сонячних та вітрових електростанцій і обладнання для накопичення електроенергії.
✔️ Сума пільгового кредиту – до 150 млн грн, строк – до 10 років.
🟢 Якщо мова про позики на суми більше 150 млн грн (до 1,8 млрд грн (для існуючих клієнтів) та до 1,6 млрд грн (для нових клієнтів) пропонуємо наступні умови:
✔️ на перший рік — 13,5% річних або UIRD3M+0,5 %, починаючи з другого року — плаваюча, але не більше UIRD12M + 3%;
✔️ власний внесок – від 20%;
✔️ строк погашення – до 7 років.
✅ За цією програмою фінансуватись будуть проєкти з будівництва сонячних, вітрових, біогазовихстанцій, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, промислових акумуляторів, когенераційних установок.
Для ФОП, мікро і малого бізнесу: енерго двері/ вікна, сонячні панелі, тощо.
А також, банк пропонує:
🟢 програму «Додай енергії твоєму бізнесу», яка реалізується Фондом розвитку підприємництва (ФРП) за підтримки уряду Німеччини та за фінансової підтримки Німецького банку розвитку KfW, Європейського Союзу в межах ініціативи EU4Business;
🟢 програму ЄБРР з розподілу портфельного ризику, яка передбачає спрощені вимоги до застави та за якою для клієнтів МСП також існує можливість отримання кешбеку.
🟢 програму з UNIDO. Фонд Гарантування Кредитів для підтримки енергоефективності та систем енергоменеджменту з можливістю фінансування без застави.