Жінки, які хочуть більшого для себе та України, протягом липня мають “ліфт до мрії”

18 Липня 14:15

ГО «Післязавтра» стартує відбір до другої когорти проєкту “Прогресія” — мультиформатної навчальної програми, спрямованої на підтримку та розвиток українських змінотворчинь з бізнесу, громадянського суспільства, академічної сфери, мистецтва, культури, спорту та державних органів.

6 місяців навчання лідерству, управлінню змінами, власним професійним зростанням та іншим 10+ новим компетенціям.
30 педагогинь та лідерок, 12 консультанток та 65 менторок з України, Великобританії та США на 6 місяців стануть командою підтримки для 100 українок, які вмотивовані зростати та інвестувати свій талант та працю в посилення своїх інституцій, громад, країни.
Серед менторок проєкту – Лорен Андерсон, колишня виконавча директорка ФБР, Надія Васильєва, Senior Advisory Consultant Oliver Wyman,СЕО Smart-Holding, Лілія Млинарич, президентка Koktebel Jazz Festival, Юлія Півень, Senior Director, Vimeo Ukraine Technologies, Каренга Росс, старша директорка з управління бізнесом і керівниця персоналом Intel, адвокатка STEAM, Ольга Бєлькова, та інші.
 Опис програми, відгук учасниць минулого проєкту та детальна інформація на сайті: https://progresiya.biasless.world/
Кінцевий термін подачі: 1 серпня 2024 року. Участь безкоштовна, згідно з відбором.