Зустріч молодих стажерів з представниками Коростенської РДА: крок до професійного зростання

17 Липня 15:07

17 липня 2024 року в Коростенській Районній Державній Адміністрації відбулась важлива зустріч між представниками РДА та стажерами Коростенської міської ради. Ця зустріч, яка мала ознайомчий характер, була спрямована на отримання знань та інформації про роботу РДА.

Зустріч розпочав голова Коростенської РДА Олег Іванович Рябой, який тепло привітав стажистів та коротко розповів про головні завдання районної державної адміністрації. Олег Іванович пояснив що саме відноситься до повноважень РДА, які питання розглядаються та які відмінності у діяльності районної державної адміністрації та міської ради. Після його виступу стажери мали змогу поставити питання, на які голова РДА надав вичерпні відповіді.

Наступною частиною заходу стало відвідування окремих відділів Коростенської районної державної адміністрації, таких як:

• ведення державного реєстру виборців;
  • освіти, охорони здоров’я, культури та спорту;
  • фінансів;
  • служба у справах дітей;
  • цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • організації діяльності центрів надання адміністративних послуг;
  • архівний;
  • мобілізаційної роботи;
  • з питань ветеранської політики.

Працівники кожного з відділів були приємно здивовані візитом стажерів та з великою завзятістю розповідали про свою роботу, задачі та виклики, що стоять перед ними. Вони також охоче відповідали на всі питання молодого колективу, демонструючи відкритість та готовність до спілкування.

Ознайомчий візит став важливим кроком до поглиблення взаєморозуміння діяльності органів державної влади та допоміг стажистам зрозуміти основні відмінності в роботі між районною державною адміністрацією та органом місцевого самоврядування.