В Коростені відбувся Медичний Форум «Стратегія розвитку медичних послуг у Житомирському регіоні»

5 Липня 18:49

05 липня у міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся медичний форум «Стратегія розвитку медичних послуг у Житомирському регіоні». З вітальним словом виступили перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталія Остапченко, міський голова Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков. Присутні вшанували пам’ять воїнів-героїв, загиблих захищаючи Україну. Вступне слово промовила Ольга Грищук, представниця ГО НУО «Альянс стійкості». В ході форуму, для обговорення, присутнім була представлена серія презентацій на теми: “Стратегії розвитку телемедицини в Україна. Обговорення концепції дорожньої карти для Житомирської області”, “Метод “Біоскло”, дієвий метод для нейтралізації інфекції після вогне вибухового поранення, дієве рішення щоб уникнути ампутації”. Було організовано телеміст з німецькими колегами, представниками «Ротарі Інтернешнл» – міжнародної сервісної організації, мета якої — об’єднати ділових та професійних лідерів для надання гуманітарних послуг та сприяння доброзичливості та миру у всьому світі, де вони представили свою Програму Телемедицини, предметом якої є обмін за допомогою телекомунікацій і комп’ютерних технологій всіма видами медичної інформації між віддаленими пунктами. Громадські і благодійні організації, такі як Дитячий фонд ООН «Юнісеф», БФ «Пацієнти України», БО БФ «Ізраїльська Медична Місія», презентували концепції їх діяльності та напрямки роботи, яким чином вони допоможуть лікарням та установам Житомирщини. На завершення заходу було анонсовано грантову програму від ГО «Здорові».