5 Липня 12:17

Сьогодні 5 липня відбулась зустріч з військовослужбовцями  12-ої бригади оперативного призначення імені  Дмитра Вишневецького «Азов» Національної гвардії України, захисниками з позивним «Клевер» та  «Чех». Конструктивним спілкуванням, величезною вдячністю та повагою було наповнено зустріч міського голови  Володимира Москаленка та секретаря міської ради Олександра Олексійчука з героїчними військовослужбовцями.

«Сьогодні ми знову приймаємо наших захисників   з 12-ої бригади оперативного призначення імені  Дмитра Вишневецького «Азов» Національної гвардії України. Від імені побратимів хлопці приїхали подякувати нашій громаді за таку важливу допомогу. З початку року півтора мільйони гривень було виділено на допомогу саме цій бригаді. Загалом вже сорок мільйонів гривень з бюджету Коростенської громади направлено на потреби  ЗСУ. Я не перестану стверджувати: «Допомагали, допомагаємо і будемо допомагати нашим військовим задля спільної перемоги», – наголосив міський голова Володимир Москаленко.