Компанія-перевізник “Грузар”запустила соціальний проект, спрямований на допомогу постраждалим від російської агресії

3 Липня 13:41

Компанія пропонує безкоштовний переїзд чи перевезення речей УБД та ВПО. Для оформлення заявки на допомогу достатньо заповнити форму на сайті
компанії. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Компанія  не бере ніяких коштів з ветеранів та переселенців.

Цей проект дасть змогу людям, які були змушені залишити домівку внаслідок російської агресії, безкоштовно скористатись послугою вантажного таксі й перевезти цінні речі, або переїхати в безпечне місце.

Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Допомагає з 2024 року громадянам, які постраждали від російського вторгнення в Україну.
Активно співпрацюємо з громадськими організаціями та ЗСУ.
Упродовж двох місяців  компанія зобов’язується надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб  сімей ВПО та УБД, які постраждали від російської агресії.

Для подачі заявки уважно заповніть
онлайн-анкету по посиланню:

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу
найбільш нужденним сім’ям.  Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки:
Пн-Пт (10.00-18.00).