Громадські організації можуть отримати до 700 тисяч гривень на втілення проєктів, – Мінветеранів

3 Липня 8:51

Міністерство у справах ветеранів України оголосило конкурс та чекає заявок від громадських об’єднань ветеранів війни.

Участь у конкурсі можуть взяти громадські організації (об’єднання і спілки), якщо їхня діяльність пов’язана з:

1. Формуванням оборонної свідомості та громадянської стійкості.
  • організація заходів військово-патріотичного виховання у рамках підготовки громадян до національного спротиву
  • інформаційно-просвітницькі, виховні заходи та кампанії із питань військово-патріотичного виховання
  1. Популяризацією історії українського опору збройній агресії рф проти України, а також інформації про подвиги ветеранів війни при захисті України.
  • видавництво книг та інших друкованих видань, мемуарів, художніх творів, виробництво  документальних та художніх фільмів, організація виставок

Обов’язкові вимоги, яким мають відповідати конкурсні пропозиції, подані ГО:

1. Загальнодержавні програми повинні бути реалізовані на території не менш як третини регіонів України та забезпечувати залученість ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;
  2. Громадські об’єднання ветеранів війни – неприбуткові громадські організації та громадські спілки, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства та утворені з метою захисту прав і свобод, реалізації суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, та інших інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Щоб узяти участь потрібно:

1. заяву про участь у конкурсі потрібно заповнювати за формою із додатка 1
  2. опис програми (проєкту, заходу) – за формою із додатка 2
  3. кошторис витрат, необхідних для реалізації – згідно з додатком 3
  4. надати листи-підтвердження про підтримку у реалізації відповідної програми або готовність долучитися до організації від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, виконавчих органів рад, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій в разі їхнього залучення до реалізації;
  5. інформацію про діяльність ІГС, зокрема досвід реалізації програми протягом останніх двох років або з часу реєстрації, якщо ІГС зареєстровано менш як за два роки до оголошення конкурсу, коштом бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Заявки можна подати в системі “Е-Конкурси” на платформі ВзаємоДія до 23:59 21 липня 2024 року.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону +380 63 227 09 36 або на e-mail: dsiv@mva.gov.ua.

Джерело: Міністерство у справах ветеранів України