Дякуємо «Театру на Territory Древлян» за отримані емоції від вистави «До зустрічі з собою»

2 Липня 12:30

30 червня, Жіноча Рада міста запросила  30 матерів-героїнь, жінок-ветеранів праці в Коростенський міський палац культури ім. Т.Г Шевченка переглянути сатиричну п’єсу «До зустрічі з собою», за мотивами твору Пантелеймона Куліша «Мина Мазайло», від  народного  аматорського «Театру на Territory Древлян».

Мина Мазайло – класична українська п’єса. Гостра сатира на людські вади, які, нажаль, не втрачають актуальності й досі. Меседж про те, що українські цінності сильні, що наша культура й мова варті того, щоб за них боротися.

Актори театру донесли до  любителів театрального мистецтва розуміння народних традицій, довели те, що не потрібно цуралися рідного слова, славетного минулого та пишатися, пишатися, пишатися своєю мелодійною українською мовою.

Жіноча Рада міста висловлює слова вдячності за благодійні справи  режисеру «Театру на Territory Древлян» Катерині Скляревській та талановитому, прекрасному театральному колективу.

Голова Жіночої Ради міста                                    Світлана ЗАГОРУЙКО.