Смотров Володимир Володимирович

28 Червня 9:13

Смотров Володимир Володимирович народився 9 грудня 1987 р. в місті Вихорівка, Іркутської області, РРФСР (росія) . Згодом переїхав в м.Коростень, тоді ж  Володимира  на виховання забрала бабуся, бо він втратив батьків. Навчався в Коростенській гімназії №4.  По закінченню школи вступив в училище імені Івана Богуна в Києві. Працював у різних сферах також був приватним підприємцем. В 2023 році мобілізований до Збройних  Сил України та мужньо став на захист Батьківщини.

Служив солдатом 3-ого протитанкового відділення протитанкового зводу роти вогневої підтримки спеціального призначення 2-ого батальйону спеціального призначення військової частини №3057.

26 червня був смертельно поранений окупантом під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Григорівка, Бахмутського району Донецької області.