Щодо можливості реалізації деревини дерев’яної.

20 Червня 10:04

Філія «Коростенське лісомисливське господарство ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ», з метою своєчасного забезпечення громадян, котрі використовують деревину дерев’яну в якості палива, інформують про можливість реалізації деревини дерев’яної НВ  для потреб територіальної громади.

Громадянам, для придбання дерев’яної деревини створений онлайн магазин дров для населення «ДроваЄ», щоб придбати лісопродукцію потрібно пройти авторизацію,  зробити замовлення та оплатити рахунок.

Також можна звернутися безпосередньо у філію чи лісництво із заявою для укладання договору на придбання дров. У договорі повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця ( для ВПО необхідно надати підтвердження про надання статусу).