Як створити офлайн-хаб цифрової освіти на базі бібліотеки
![🧑🏻💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tee/1/16/1f9d1_1f3fb_200d_1f4bb.png)
Хаби цифрової освіти — це простори, де українцям допомагають покращувати навички цифрової грамотності. Наприклад, безпечно поводитися в мережі або користуватися месенджерами та соцмережами. Так уже понад 5 тисяч просторів стали частиною Мережі хабів цифрової освіти — від бібліотек та університетів до IT-компаній.
Також хочете перетворити бібліотеку на сучасний освітній хаб у своїй громаді? Дія.Освіта підготувала покрокову інструкцію. Читайте та дізнавайтеся:
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
![🔎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f50e.png)
Покращуємо цифрову грамотність українців разом ![🤝🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdf/1/16/1f91d_1f3fb.png)
![🤝🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdf/1/16/1f91d_1f3fb.png)