Конкурс бізнес-проектів 2020 р.

10 Листопада 13:28

16 жовтня 2020 року в залі засідань Коростенської міської ради відбувся конкурс бізнес-проєктів “Школа бізнесу” для учнівської молоді міста.

В конкурсі приймали участь учні 10-11 класів з міської гімназії, міського колегіуму, школи-гімназії №2 ім. В. Сингаївського, загальноосвітньої школи №9. Всього представлено 14 бізнес-проєктів, на такі теми:

˗         магазин комп’ютерної техніки;

˗         ресейл-маркет «KOROSTEP»;

˗         наметове містечко «Біля Ужа»;

˗         заклад «SMALL GREEN HOUSE»

˗         інтелектуально-розважальний центр;

˗         дизайн-студія інтер’єрів «GEXY»;

˗         етнопарк «Іскоростень ЛЕНД»;

˗         мобільний планетарій «COSMIC»;

˗         арт-кафе «Балі»;

˗         швейне підприємство «Anitas»;

˗         інтернет-кафе «Cyber chill space»;

˗         виготовлення бігбегів (м’яких крісел);

˗         кімната для зняття стресу «Break and Smash»;

˗         центр 3D технологій.

Творчі роботи школярів оцінювала експертна рада у складі: заступник міського голови Олександр Ясинецький, головний спеціаліст управління економіки Тетяна Прищепа, голова ГО «Коростенська регіональна асоціація приватних підприємців» Олена Капітанчук, депутати Коростенської міської ради Володимир Боровков та Світлана Любочко.

За результатами оцінювання перемогу отримала учениця 10а класу міського колегіуму Гуцалюк Елизавета з бізнес-планом «Інтелектуально-розважального центру».

Олександр Ясинецький привітав переможця конкурсу дипломом та цінним подарунком від спонсора ТОВ «ДКТ-Буд», всіх інших учасників – заохочувальними призами від Коростенської міської ради. Олена Капітанчук окремо відмітила двох учасників конкурсу (Бочковську Анастасію / Солодку Аліну та Черницького Антона).