#Міжнародний день захисту дітей

3 Червня 13:28

Начальник Коростенської РВА Олег Рябой зустрівся з керівниками дошкільних навчальних закладів Коростенської територіальної громади та начальником відділу освіти Коростенської міської ради Аллою Краснокутською.

Обговорили актуальні потреби дошкільних закладів, необхідність покращення матеріально технічного забезпечення та можливості інтеграції сучасних технологій для ефективного навчання.

Подякував керівникам закладів за невтомну працю та передав дитячим садочкам 52 набори «НУМО, відкривай та розвивай» та 179 наборів інформаційно-розвиткових плакатів «Гратися і не боятися» від UNICEF Ukraine. У кожному боксі – розвиваючі та настільні ігри, зошити, книги та методичні посібники для вихователів.

Розвиток дошкільної освіти є одним із пріоритетів для створення міцного фундаменту для майбутнього України.