Поліцейські офіцери Коростенської міської територіальної громади закликають мешканців до збереження чистоти довкілля

29 Травня 13:30

Шановні мешканці громади!

Сьогодні ми звертаємося до вас з важливим закликом щодо охорони нашого навколишнього природного середовища.

Ми всі мешканці цієї громади і маємо бути не байдужими до екологічних проблем, нести відповідальність перед нашою землею та майбутніми поколіннями, тому зобов’язані зберігати її незмінною та чистою. Природа наділила нашу землю унікальною красою та різноманіттям і ми маємо дбати про неї.

Кожен з нас може зробити свій внесок у збереження природного середовища: не викидайте відходи у зеленій зоні, розділяйте сміття для подальшої переробки, не паліть стерню, допомагайте зберегти ліси та річки. Спільними зусиллями ми можемо зберегти наше природне надбання для майбутніх поколінь.

Давайте діяти разом у напрямку збереження нашого довкілля та створення кращого майбутнього для всіх нас.