Проєкт ГО «Вся Україна» з відбудови зруйнованого російським бомбардуванням житла

3 Квітня 8:41

Проєкт громадської організації «Вся Україна» з відбудови зруйнованого російським бомбардуванням житла перейшов до етапу будівельних робіт в місті Коростень на Ковельському!

В приміщенні Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради, в присутності керівника управління Ігора Єсіна та першого заступника міського голови Володимира Вигівського, мешканцями-учасниками проєкту було підписано документи, які дають старт будівельним роботам.

Дякуємо благодійному фонду КНЕВА Канада та Київській архиєпархії УГКЦ за довіру та фінансову підтримку проєкту, а також  волонтеру-координатору Валентину Шкляренко.