Запрошуємо на програму жінок, які мешкають у Житомирській області та прагнуть розвинути свій бізнес

27 Лютого 8:05

Наша мета – надати жінкам унікальну можливість здобути знання, навички й ресурси, необхідні для успішного старту власної справи. Учасниці пройдуть 3-денний тренінг з провідними експертами з розвитку та запуску бізнесу, пропрацюють свої бізнес-ідеї, розроблять бізнес-план й дізнаються як залучити інвестиції.

Для кого ця програма?

◾️жінки, які проживають у Житомирі чи області, зокрема чиї бізнеси/родини постраждали від військових дій росії,

◾️ жінки ВПО, які тимчасово мешкають у Житомирській області

◾️ дружинам військовослужбовців;

◾️ жінкам, які проживають у сільській місцевоcті

Участь у програмі є безкоштовною. Проїзд, проживання та харчування оплачує організатор. Протягом усіх днів проведення тренінгу учасниці проживатимуть на локації, де проходитиме навчання.

Втілюйте ваші мрії у життя разом зі спільнотою майбутніх підприємиць! Для реєстрації в заході переходьте за посиланням