Допомагаємо та створюємо можливості

19 Лютого 8:33

Відповідно до рішення Ради з питань  внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Коростенської міської ради, продовжується чергування членів ради ВПО в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Чергування проходить щосуботи з 9:00 до 12:00 вул.Тараса Шевченка, 8.

17 лютого вкотре відбулось чергування. В цей день видано гуманітарну допомогу у вигляді дитячих молочних сумішей та підгузків для дітей,  проведено  роз’яснювальну роботу щодо припинення виплат ВПО з 1 березня та  надано відповіді на питання щодо оформлення статусу Дитина війни.

Також внутрішньо переміщені особи можуть звернутися за консультацію психолога відділу соціального  захисту щодо свого ментального здоров’я та психологічної допомоги.