#Коли, як не сьогодні, час для молитви і об’єднання

30 Січня 11:26

Сьогодні, 30 січня, вже не вперше відбувся молитовний сніданок.  Це чудова нагода для зустрічі релігійних громад, представників влади, освітян, медиків, волонтерів, громадських лідерів, депутатів аби духовно об’єднатися у молитві за щасливе майбутнє, за мирне небо. Молитовний сніданок – чудова можливість поспілкуватися і відчути єдність, всупереч релігійним чи політичним переконанням.

Молитовні сніданки проводяться дуже давно, вони започатковані у США ще в середині 20 століття і вже по всіх країнах, в тому числі в Україні, після того, як вона здобула незалежність, проводяться ці молитовні сніданки, основою яких є єдність і любов.

Присутні помолитися за Україну, за нашу владу, за людей, які сьогодні потребують допомоги, за тих, хто відстоює незалежність країни на фронті, за полонених, за матерів, які чекають своїх синів і дочок, за кожного з нас, бо у важкі часи ми маємо бути ближчими один до одного, єднатися та допомагати тим, хто цього потребує.