Організація комплексного національно-патріотичного виховання в громаді: методичні рекомендації

12 Січня 10:02
Методичні рекомендації у сфері освіти «Організація комплексного національно-патріотичного виховання в громаді» розроблені Асоціацією міст України в рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що реалізовується за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
Ці методичні матеріали підготовлено з метою запровадження якісного національно-патріотичного виховання в громаді як важливий інструмент роботи з дітьми та молоддю у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.
Ознайомитися з методичними рекомендаціями можна за посиланням.