«Різдвяна кантата» – це вистава, що об’єднує молодь та сім’ї, підтримує національні традиції та духовність  українського народу

8 Грудня 12:12

7 грудня в нашому Коростенському  міському палаці культури ім. Т.Г . Шевченка відбулася  музично-театральна вистава «Різдвяна кантата», організована благодійним фондом «Мрія».

Жіноча Рада міста по запрошеннях благодійного фонду організувала родини загиблих героїв та родини багатодітних відвідати виставу.

Саме на передодні  різдвяно-новорічних свят глядачі мали можливість  зануритись у справжню історію народження Христа, яку відтворили  талановиті актори, передаючи всім атмосферу чарівного свята.

В такий складний час так хочеться, щоб найзаповітніша  наша мрія  здійснилася  і  в Україні настала омріяна Перемога.

Жіноча Рада міста висловлює усім вдячність, хто долучився до організації  благодійного заходу.

Голова Жіночої Ради     Світлана ЗАГОРУЙКО.