Півмільйона на допомогу добровольчому формуванню

27 Листопада 13:46

Члени Асоціації «Рада керівників» м.Коростеня та виконавчий комітет Коростенської міської ради майже на півмільйона гривень закупили та передали в користування добровольчому формуванню: тепловізори, лазерні указки, планшети, рації, зимову форму та інше оснащення для захисту території Коростенської громади.  До збору коштів активно долучились: Профспілка КП «Теплозабезпечення», ТРК «Екран», ТОВ «Сахара», ФОП «Мещеряков С.М.», КП «Водоканал», ТОВ «Коростенський кар‘єр», ТОВ «Олден», ЛТД “Лібава”, КВЖРЕП №1, ТОВ “Омельянівський кар’єр” .

Міський голова Володимир Москаленко, передаючи допомогу, зазначив:

«Мені приємно виконувати таку важливу місію та від імені асоціації ради керівників міста передати необхідну допомогу для нашого добровольчого формування.  Завдання нашої громади забезпечити утримання добровольчих формувань. Тому, Коростенською міською радою вже в цьому році було витрачено три мільйони гривень для потреб добровольців, які охороняють спокій та кордони нашої громади. На наступний рік, також, в бюджеті міської ради передбачені значні кошти на утримання добровольчого формування Коростенщини».