Місячник безпеки життєдіяльності в закладах освіти міста.
23.11.2023 року працівниками Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області разом з працівниками ювенальної превенції Коростенського районного управління поліції проведено заняття з учнями молодших класів Коростенського міського ліцею №13. З учнями провели заняття з питань пожежної та мінної безпеки, діям під час повітряної тривоги.