Сьогодні, 16 листопада начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко відвідав одну із шкіл Коростеня

16 Листопада 14:17

Із навчанням дітей сьогодні пов’язано безліч хвилювань. Чи встигнуть вони піти в сховище, коли почнеться тривога? Чи буде якісною освіта, якщо уроки знову будуть онлайн? Чи знаходяться діти у комфортних умовах під час повітряної тривоги? Та багато інших питань, які гостро стоять перед суспільством. Тому облаштування сучасного укриття є першочерговим завданням  кожної громади. Завдяки спільним зусиллям Коростенської міської ради, територіальної громади, нашим партнерам від ЮНІСЕФ в освітніх закладах Коростеня такі укриття вже є.

Сьогодні, 16 листопада начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, очільники міста та району відвідали одну із шкіл Коростеня та оглянули укриття в закладі, яке забезпечене сучасними меблями, електроживленням, освітленням, системами водопроводу та каналізації, є доступ до інтернету, наявні засоби надання медичної допомоги, питна вода.

Віталій Бунечко наголосив: «Війна –  це,  нажаль, теперішні реалії життя і наша основна задача  створити належні умови для наших діток, щоб вони перебували  у безпеці отримуючи знання. Такі проєкти від міжнародних організаціями дуже важливі, тому ми будемо продовжувати співпрацю та будувати сучасні укриття».