День позашкілля

27 Вересня 17:20
В цей сонячний осінній день 27 вересня в Центрі дитячої та юнацької творчості Коростенської міської ради відбувся чудовий захід з нагоди святкування Дня позашкільної освіти.
Працівники позашкільної освіти приймали найщиріші вітання та слова вдячності від Наталії Чижевської, заступника міського голови, та Олени Харченко, заступника Коростенської районної ради. Адже, позашкільна освіта є надзвичайно необхідна дітям, вона допомагає розвивати здібності й таланти, виховує патріотичний дух, готує до життя в сучасних умовах. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську молодь.
Багато теплих слів було сказано про директорку Центру Тетяну Кереселідзе та її креативний, активний, завзятий колектив, про якого чути не тільки на Коростенщині та в області, а й далеко за межами. Найактивніших працівників ЦДЮТ було нагороджено грамотами Коростенської міської ради, Коростенської районної ради та Центру дитячої та юнацької творчості.