Відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти

27 Вересня 16:54

Міський голова Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков та голова Асоціації “Ради керівників” Руслан Дідківський привітали присутніх вчителів з професійним святом та вручили подяки відзначивши їх високий професіоналізм, сумлінну працю та значні досягнення в освітній галузі.
Також для освітян звучали пісні у виконанні митців Коростенського міського палацу культури ім. Тараса Шевченка, зокрема Івана Ганзери, Лариси Бондарь, Олени Шамка та об’єднаних творчих колективів.

На завершення заходу начальник відділу освіти Алла Краснокутська повідомила про те, що всією освітянською родиною було зібрано донатів на суму 17 тисяч 625 гривень, які були передані ГО Волонтери Фортуни та спрямовані на потреби наших земляків – захисників.
Пишаємось нашими освітянами!