Зустріч польсько-українського проєкту «План стратегічного відновлення громади»

20 Вересня 16:07
20 вересня 2023р. відбулась стартова онлайн зустріч польсько-українського проєкту
«План стратегічного відновлення громади».
Метою заходу було надати громадам Української сторони необхідну допомогу в процесі підготовки CPR (Програми комплексного відновлення).
В рамках допомоги Польська сторона запропонувала підтримку від Департаменту програм допомоги Міністерства Фондів і Регіональної Політики Республіки Польща. Починаючи з жовтня по грудень 2023 року буде запроваджено навчальні тренінги, онлайн-зустрічі з експертами (ревіталізації, урбанізації, просторового планування, регіонального та місцевого, соціально-економічного розвитку міст), які допоможуть у розробці національних нормативних документів, Програм комплексного відновлення міста Коростеня.
В ході конференції було презентовано план спільних дій у реалізації запланованих цілей розвитку майбутнього міста.

Конференція відбулась за участі  Володимира Москаленка, міського голови міста Коростеня, Мацея Аулака, директора Департаменту програм допомоги Міністерства Фондів і Регіональної Політики Республіки Польща, Григорія Мельничука, заступника директора Департаменту планування території та архітектури Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Гжегожа Прагерта, радника керівника проєкту, Департаменту програм допомоги Міністерства Фондів і Регіональної Політики Республіки Польща, Миколи Ноги, міського голови міста Шостка.