Зустріч представників трьох громад: Коростенської, Слобожанської та Авангардівської

8 Вересня 14:08
8 вересня 2023 року відбулася зустріч представників трьох громад: Коростенської, Слобожанської (Дніпропетровщина) та Авангардівської (Одещина).
В ході зустрічі відбулось знайомство, досягнуті домовленості щодо подальшої співпраці та відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Коростенською міською радою в особі міського голови Володимира Москаленка та Слобожанська Селищна Рада в особі селищного голови Івана Камінського.
Для поважних делегацій заплановане знайомство із нашим містом, а також з відповідними управліннями та відділами для обміну досвідом та налагодження контактів для подальшої співпраці. Однозначно, що співпраця – це можливість об’єднати зусилля для покращення, розвитку та процвітання, а головне це взаємодопомога та підтримка, яка зараз як ніколи нам всім необхідна.
Партнерство заради розвитку!