Підсумкова онлайн-сесія програми з посилення спроможності для відбудови України

31 Серпня 9:20
31 серпня 2023 року о 15:00 год відбудеться підсумкова онлайн-сесія програми з посилення спроможності для відбудови України від New European Bauhaus: beautiful, sustainable, together!
💻 Мова: англійська з перекладом на українську
🔗 Посилання на пряму трансляцію: https://europa.eu/!QvrJnk
📋 Під час онлайн-сесії команда #NewEuropeanBauhaus розповість про основні результати програми та представить бачення красивого, сталого та інклюзивного відновлення України, яке відповідає потребам, інтересам та цінностям місцевих громад. Крім того, ви зможете дізнатись про подальші кроки діяльності #NewEuropeanBauhaus в Україні, а також поставити питання.
📌 Курс «Розвиток спроможності для відбудови України» був розроблений і впроваджувався програмою Європейської комісії «Новий Європейський Баухауз» спільно з українськими громадськими організаціями Ro3kvit: Urban Coalition for Ukraine та ReThink у партнерстві з Радою архітекторів Європи – Architects’ Council of Europe та «Угодою Мерів – Схід» – Covenant of Mayors – East.