Серпневий освітній форум

30 Серпня 13:50
Сьогодні відбувся освітній форум – це щорічна, традиційна подія серпня, коли зустрічаються освітяни і обговорюють початок нового навчального року.
На форумі був присутній міський голова Володимир Москаленко заступник міського голови з питань освіти Олександр Синицький, начальник відділу освіти Алла Краснокутська, представник Житомирського державного університету імені Івана Франка Чумак Володимир та освітяни Коростенської територіальної громади.
Говорили про досягнення, виклики і відповідальність, про вчителів на фронті, про навчальні заклади і безпеку, про укриття, про дітей і родини, які зараз закордоном. Говорили про управлінські виклики на місцях – про можливості бюджету під час дії воєнного стану та багато інших важливих питань, які стоять перед освітянам.
Бажаємо терпіння, сил та наснаги, миру та скорішої української перемоги. 💙💛