Коростенська громада святкує День Незалежності України

24 Серпня 12:55

На урочистому заході зі святом присутніх привітав міський голова Володимир Москаленко, вручив подяки за активну життєву і громадянську позицію, проявлені волонтерські ініціативи, забезпечення надійного тилу та зміцнення обороноздатності громади Коростеня та відзнаки «Хрест громадянських заслуг» за плідну, самовіддану працю Героїв без зброї, спрямовану на наближення української перемоги: Козак Юлії, Седляру Олександру, Сиромятникову Ігорю, Степанчук Валентині, Ходаківському Олегу, Білявському Андрію.

Відбулось покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка, який є прообразом нашого прагнення до свободи та незалежності.
Також було передано військове спорядження Добровольчому формування №1 Коростень, яке було закуплено за кошти міського бюджету.
З Днем Незалежності!
Слава Україні!